MOPIS AGENCY

ОРГАНІЗОВУЄМО НЕЙМОВІРНІ ПОДІЇ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ ПОНАД 13 РОКІВ

Створюємо весілля “під ключ” відповідаючи за всі процеси підготовки та координуємо весільний день

Наша головна цiннiсть - перевершувати очiкування та втiлювати в життя мрії

ЦІННОСТІ MOPIS

● Професiйний пiдхiд на кожному етапi

● Виняткова турбота про вас та ваших гостей 

● Створення унiкальної концепцiї подiї, яка вiдображає iсторiю пари

●  Абсолютна увага до кожної деталi святкування ПЕРСОНАЛЬНИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР

Завжди на зв’язку, щоб вирiшити всi питання. Ми супроводжуємо пару на кожному етапi: від вибору локацiї до завершення дня святкування.

Для Mopis можливі завдання будь-якої складностi. Наше правило: творити цiннiсно, глибоко, з любов’ю.

Засновниця Аліса Василинка

"

«Я створила Mopis, щоб втiлювати в життя мрiї. За понад 13 років ми реалiзували сотнi неймовiрних проєктiв в 19 країнах. Пишаюсь командою, нашими стандартами та пiдходом до роботи. Абсолютно кожна наречена яка приходить в Mopis - отримує найвищий сервiс, турботу, легку i спокiйну пiдготовку та щасливий весiльний день.

 Для кожної пари ми створюємо унiкальну концепцiю, яку втiлюємо в декорi, наповненнi, деталях свята. Ми щиро любимо те що створюємо i цiнуємо наших наречених, якi обирають Mopis”

01
 років досвіду 

13+

02
професійних організаторів 

10

03
країн 

19

04
щасливих пар

100%

КОМАНДА MOPIS 

Засновниця та авторка концепцій 

Аліса Василинка 

Започаткувала Mopis Agency більше 13 рокiв тому i сформувала неймовiрну команду, з якою втiлює в життя мрiї наречених. Цiнує кожну пару, яка обирає Mopis. Створює унiкальнi концепцiї весiль з любов’ю i вiрить, що все в життi можливо.
Весільний організатор 

Анастасія Фролова 

11 рокiв в компанiї. Працює з iнтернацiональними та мiжнародними весiллями. Перфекцiонiзм та вмiння завжди знаходити найкращi рiшення Настя втiлює в iдеальних весiллях.
Весільний організатор 

Христина Галамай 

Професiонал своєї справи. Христина вiрить, що кожне весiлля повинне бути вiдзеркаленням унiкальної iсторiї кохання. Для своїх наречених навiть неможливi iдеї втiлює в реальнiсть.
Весільний організатор

Наталя Мучій

Справжнiй майстер створення масштабних виняткових весiль. З надзвичайною увагою до деталей та неймовiрним професiоналiзмом, Наталя органiзовує унiкальнi весiлля мрiї.
Весільний організатор 

Ірина Гербей

Професiонал з оптимiзації бюджету без втрати якостi чи стилю. Вона дбає про автентичнiсть вашої iсторії кохання, наповнюючи кожну весiльну деталь щирими емоцiями.
Весільний декоратор 

Марта Кузь 

Керуючий декоратор Mopis Agency. Вмiє знаходити рiшення для найскладнiших технiчних завдань. Cтворює оформлення, якi вiдображають стиль наречених та пiдкреслюють атмосферу подiї.
Весільний флорист 

Христина Фо

Керуючий флорист Mopis Agency. Один з провiдних спецiалiстiв в Українi. Має неординарне бачення та почуття прекрасного. Створює винятковi квiтковi композицiї, якi здобувають найвищi відзнаки.
Весільний декоратор 

Марта Вентик 

Керуючий декоратор в Mopis Agency. Вiдповiдає за масштабнi проекти. Спiкерка мiжнародних конференцiй. Викладач курсу авторського декору. Вiрить, що кожен дизайн унiкальний, як i кожна iсторiя кохання. Разом з вами вона створить ваше iдеальне весiлля.

about us

ПУБЛІКАЦІЇ